Mööblikomplekt Eltap Asgard 3F/1F, siseruumidesse, hall
Mööblikomplekt Eltap Asgard 3F/1F, siseruumidesse, hall
Komplekt diivan ja tugitool Asgard 3+1 hallTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
924.45 €
|
B магазин bigbox.ee |
Mööblikomplekt Asgard 3F/1F, sise, hall v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1159 € |
|
939.99 €*
|
B магазин 1a.ee |
Mööblikomplekt Asgard 3F/1F, sise, hall v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1159 € |
|
939.99 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
2-osaline pehme mööbli komplekt Asgard 3+1, hallHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 999.89 € |
|
939.99 €*
|
B магазин kaup24.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-27 12:05
! Сообщить об ошибке| Марка | ELTAP |
| Категория | Кресла |
| Toote tüüp | Mööblikomplektid |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Magamispind: 196 x 133 cm |
| Materjal | Polüester |
| Kaubamärk | - |
| Värv | Hall |
| Mudel | 3F/1F |
| Mööblikomplektis | Diivan |
| Kollektsioon | Asgard |
| Mööbli tüüp | Sise |
| Diivani mõõtmed (L x K x S) cm: | 86 x 235 x 95 cm |
| Tugitooli mõõdud (L x K x S) cm: | 107 x 86 x 92 cm |
| Valgustusega | - |
| Показать больше | |

















