Matkaratas Romet Gazela 0, 28, 18, roheline/grafiit
Matkaratas Romet Gazela 0, 28, 18, roheline/grafiit
Romet Gazela 0 2025 bright graphite-green-18" / M0% liising 70.84Eur kuni 6 kuud |
|
425.02 €
|
B магазин rde.ee |
Jalgratas maanteeratas Romet Gazela 0, 28 ", 18" raam, roheline/grafiitHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 579 € |
|
439.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Jalgratas maanteeratas Romet Gazela 0, 28 ", 18" raam, roheline/grafiitHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 579 € |
|
439.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Naiste jalgratas ROMET Gazela 0, hall-roheline (M)Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
592.04 €
|
B магазин bigbox.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-19 09:19
! Сообщить об ошибке| Марка | ROMET |
| Категория | Городские велосипеды |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Aku |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Et ratas kaua vastu peaks, tuleb seda järjekindlalt hooldada. Ratta esimene hooldus on kohustuslik ja siis soovitav korrata hooldus peale iga 300km läbimist või vastavalt vajadusele (hooajaline hooldus) |
| Mmaksimaalne kasv | 178 |
| Kaubamärk | Romet |
| Toote kaal koos pakendiga | 18000 |
| Värv | Grafiit |
| Minimaalne pikkus | 168 |
| Mudel | 0 |
| Kollektsioon | Gazela |
| Raami suurus | 18" |
| Kaal | 17 |
| Päritoluriik | Poola |
| Jalgratas on mõeldud | Naistele |
| Korviga | - |
| Kasutaja/-te maksimaalne kehakaal | 115 |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Tagumise piduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Jalgratta tüüp | Maanteeratas |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Aluminum 6061 |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | 28", Alloy, Double Wall |
| Rehvid | 700X35C |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | V-brake |
| Jõuülekanne | Shimano FD-TY510 / Shimano Altus RD-M310 |
| Käikude arv | 21 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano ST-EF41 |
| Eesmine käiguvaheti | Shimano FC-TY301 48/38/28T 170mm |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano MF-TZ500 14-28T |
| Roolisammas | MTS-C297 90mm/180mm |
| Sadula alus | Aluminum 30.9mm 350mm |
| Sadul | Selle Royal 6420 |
| Kokkupaneku % | 95 |
| Esiratta suurus | 28 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 28 |
| Показать больше | |













