Mägijalgratas Bottari Cervinia, 27.5, XL, roheline
Mägijalgratas Bottari Cervinia, 27.5, XL, roheline
Jalgratas mägi- Bottari MTB, 27.5 ", XL raam, sinine v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 579 € |
|
278.14 €*
|
B магазин 1a.ee |
Jalgratas mägi- Bottari MTB, 27.5 ", XL raam, sinine v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 579 € |
|
278.14 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-27 11:45
! Сообщить об ошибке| Марка | BOTTARI |
| Категория | Горные велосипеды |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Et ratas kaua vastu peaks, tuleb seda järjekindlalt hooldada. Ratta esimene hooldus on kohustuslik ja siis soovitav korrata hooldus peale iga 300km läbimist või vastavalt vajadusele (hooajaline hooldus) |
| Mmaksimaalne kasv | 193 |
| Kaubamärk | Bottari |
| Värv | Sinine |
| Minimaalne pikkus | 185 |
| Mudel | MTB |
| Kollektsioon | - |
| Raami suurus | XL |
| Kaal | 16 |
| Päritoluriik | Itaalia |
| Jalgratas on mõeldud | Meeste |
| Kasutaja/-te maksimaalne kehakaal | 100 |
| Tootmisaasta | 2023 |
| Raami materjal | Teras |
| Esipiduri tüüp | Ketas-tüüpi, mehaanilised |
| Tagumise piduri tüüp | Ketas-tüüpi, mehaanilised |
| Jalgratta tüüp | Mägi- |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | 27,5“ MTB TERASEST KALDUS H55 KETAS |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Rehvid | 650B |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Kahvli mudel | G.W. N781S |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | Mehaanilised ketaspidurid |
| Käikude arv | 21 |
| Eesmine käiguvaheti | SAIGUAN |
| Tagumine käiguvaheti | SHIMANO TY23 |
| Keps | BSA 119mm |
| Rool | Teras 560mm |
| Sadula alus | Alumiinium 28,6x300mm |
| Sadul | DDK SA 5311 |
| Kokkupaneku % | 95 |
| Esiratta suurus | 27.5 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 27.5 |
| Показать больше | |















