Linnaratas Romet Pop Art Eco 28, lilla
Linnaratas Romet Pop Art Eco 28, lilla
Jalgratas linna- Romet Pop Art Eco Alu, 28 ", 18" raam, sinine v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 409 € |
|
324.38 €*
|
B магазин 1a.ee |
Jalgratas linna- Romet Pop Art Eco Alu, 28 ", 18" raam, sinine v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 409 € |
|
324.38 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Jalgratas ROMET Pop Art EcoTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
343.38 €
|
B магазин bigbox.ee |
Romet 28®® Pop Art Eco Alu 2022 L Violet0% liising 79.83Eur kuni 6 kuud |
|
479.00 €
|
B магазин rde.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-24 15:45
! Сообщить об ошибке| Марка | ROMET |
| Категория | Городские велосипеды |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Mmaksimaalne kasv | 178 |
| Kaubamärk | Romet |
| Värv | Sinine |
| Minimaalne pikkus | 168 |
| Mudel | Eco Alu |
| Kollektsioon | Pop Art |
| Raami suurus | 18" |
| Kaal | 15.3 |
| Jalgratas on mõeldud | Naistele |
| Tootmisaasta | 2022 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Tagumise piduri tüüp | Sisemised |
| Jalgratta tüüp | Linna- |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Aluminium 6061 |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | 28", Alloy, Double Wall |
| Rehvid | 28 x 1.75" |
| Rattarummid | Joytech 433 /Shimano Nexus 3 |
| Kahvli tüüp | Mitteamortiseeriv |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | Promax TX-117 |
| Käikude arv | 3 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano Nexus 3-Speed |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano Nexus 3-Speed |
| Roolisammas | Steel |
| Rool | Steel |
| Sadula alus | Steel 27,2 mm / 300 mm |
| Sadul | Romet City |
| Kokkupaneku % | 95 |
| Esiratta suurus | 28 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 28 |
| Показать больше | |
















