Linnaratas Romet Orkan M, 28, 21, XL, punane/grafiit
Linnaratas Romet Orkan M, 28, 21, XL, punane/grafiit
Linnaratas Romet Orkan 21", hallHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 449.0 € |
|
349.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Jalgratas hübriid- Romet Orkan M, 28 ", 21" raam, punane v./grafiit v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 559 € |
|
376.60 €*
|
B магазин 1a.ee |
Jalgratas hübriid- Romet Orkan M, 28 ", 21" raam, punane v./grafiit v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 559 € |
|
376.60 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Romet City bike Orkan M 2025 XL graphite-red0% liising 62.77Eur kuni 6 kuud |
|
376.60 €
|
B магазин rde.ee |
Meeste jalgratas ROMET Orkan M, hall-punane (XL)Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
426.37 €
|
B магазин bigbox.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 23:48
! Сообщить об ошибке| Марка | ROMET |
| Категория | Городские велосипеды |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Mmaksimaalne kasv | 198 |
| Kaubamärk | Romet |
| Värv | Punane |
| Minimaalne pikkus | 186 |
| Mudel | M |
| Kollektsioon | Orkan |
| Raami suurus | 21" |
| Kaal | 14.5 |
| Päritoluriik | Poola |
| Jalgratas on mõeldud | Meeste |
| Korviga | - |
| Kasutaja/-te maksimaalne kehakaal | 115 |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Tagumise piduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Jalgratta tüüp | Hübriid- |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Alumiinium 6061 |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | 28", Alloy, Double Wall |
| Rehvid | 700×42C |
| Rattarummid | Teras |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Kahvli mudel | Cushioned |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | V-brake |
| Jõuülekanne | Shimano MF-TZ500 14-28T 7 speeds |
| Käikude arv | 21 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano ST-EF41 |
| Eesmine käiguvaheti | Shimano FD-TY510 |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano Acera RD-M310 |
| Keps | Shimano TourneyFC-M301 48/38/28T 170mm/175mm |
| Roolisammas | Alumiinium 90 mm/31.8mm |
| Rool | Alumiinium 680mm 15° 31,8mm |
| Sadula alus | Alumiinium 30,9 mm/300 mm |
| Sadul | Romet |
| Kokkupaneku % | 95 |
| Esiratta suurus | 28 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 28 |
| Показать больше | |
















