LG OLED55B43LA
LG OLED55B43LA
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | LG |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K Ultra HD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | - |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI CEC |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | - |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Võimsus | 142 |
| Kaubamärk | LG |
| Sügavus | 4.5 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | AI Sound |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 14.3 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 120 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 300 x 200 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | OLED55B43LA |
| Seeria | - |
| Laius | 122.8 |
| Kaal | 14.5 |
| Päritoluriik | Poola |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 2.0 |
| Muud liidesed | CI |
| Energiatarve väljalülitatud olekus | 0.5 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 142 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 51-55" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Aastane energiatarve | 83 |
| Kõrgus | 70.8 |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Installitud operatsioonisüsteem | webOS |
| Sügavus alusega | 23.5 |
| Kõrgus alusega | 77.2 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | - |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Protsessori mudel | α8 AI Processor 4K |
| Показать больше | |




































