LG 55UR781C
LG 55UR781C
LG 55UR781C0LK TV 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m² | 5.. |
|
429.07 €
|
B магазин viron.ee |
Telewizor LG 55UR781C LED 55'' 4K Ultra HD WebOS | 55UR781C | 8806084414830 |
|
485.75 €
|
B магазин enter24.eu |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 17:43
! Сообщить об ошибке| Марка | LG |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI 2.1 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | LG |
| Sügavus | 5.75 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | 2.0 ch |
| Heli võimsus | 20 |
| Toote kaal koos pakendiga | 18900 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 14 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 50 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 55UR781C |
| Laius | 123.5 |
| Kaal | 14.1 |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | RF |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Pakendi kõrgus | 0.81 |
| Pakendi laius | 0.162 |
| Pakendi pikkus | 1.36 |
| TV diagonaal | 51-55" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Aastane energiatarve | 81 |
| Kõrgus | 71.5 |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Muud |
| Sügavus alusega | 23 |
| Kõrgus alusega | 78 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-C |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Kontroll nutiseadme kaudu | + |
| Protsessori mudel | α5 AI Processor 4K Gen6 |
| Показать больше | |









































