LG 50UR781C
LG 50UR781C
LG 50UR781C 127 cm (50") 4K Ultra HD Nutiteleri funktsioon WiFi Must 300 cd/m&su..больше |
|
328.14 €
|
B магазин percte.eu |
LG Electronics TV LED 50 inches 50UR781C | 50UR781C0LK.AEU | 8806084403834 |
|
365.93 €
|
B магазин viron.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 17:43
! Сообщить об ошибке| Марка | LG |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | LG |
| Sügavus | 5.7 |
| Pinge | 100 |
| Helisüsteem | Dolby Digital |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 11.7 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 50 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 50UR781C |
| Laius | 112.1 |
| Kaal | 11.8 |
| Päritoluriik | Lõuna-Korea |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 65 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 44-50" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Kõrgus | 65.1 |
| Ekraani diagonaal | 50 |
| Installitud operatsioonisüsteem | webOS |
| Sügavus alusega | 23 |
| Kõrgus alusega | 71.6 |
| Pildi täiustussüsteemid | HDR10, HLG |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Показать больше | |

















































