LED pirn Osram W5W, 12 V
LED pirn Osram W5W, 12 V
ams-OSRAM 2825DWP-2BL Lemputė, salono apšvietimasParimad hinnad turul, TASUTA kohaletoimetamine alates 99€ 0-4 tööpäeva jooksul, TASUTA kohapealne kä больше |
|
7.69 €
|
B магазин visitepalai.lt |
12V T10 LED PIRN 1W W2.1X9.5D W5W VALGE 6000K LEDRIVING SL BLISTER 2TK OSRAM |
|
11.71 €
|
B магазин aplats.ee |
Osram LED bulbs W5W, 12V, 1W, 6000K, LEDriving SL seriesNull päevad, tasuta järelmaks ja tasuta tarne! Jälgi meid RDE.ee |
|
12.99 €
|
B магазин rde.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-23 17:14
! Сообщить об ошибке| Марка | OSRAM |
| Категория | Автомобильные лампочки W5W |
| Toote tüüp | Autopirn |
| Pinge | 12 |
| Täiendav info | Värvi temperatuur: 6000 K |
| Sokkel | W2.1x9.5d |
| Kaubamärk | Osram |
| Lambi tüüp vastavalt EMK-le | W5W |
| Valgusvoog (±15%) | 50 |
| Pakendi kogus, tk | 2 |
| Värv | Valge |
| Värvi temperatuur | 6000 |
| Lambi tüüp | LED |
| Pikkus | 26.8 |
| Keskmine nominaalne eluiga | 5000 |
| Laius | 10 |
| Päritoluriik | Saksamaa |
| Lambi võimsus | 1 |
| Показать больше | |





















