Laelamp Candellux Forma, 98-62062, 4x4W LED, kroom
Laelamp Candellux Forma, 98-62062, 4x4W LED, kroom
Valgusti lagi Candellux Forma, LED, 4 x 4 W, valge v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 84.9 € |
|
76.90 €*
|
B магазин 1a.ee |
Valgusti lagi Candellux Forma, LED, 4 x 4 W, valge v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 84.9 € |
|
76.90 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-15 12:44
! Сообщить об ошибке| Марка | CANDELLUX |
| Категория | Потолочные светильники |
| Toote tüüp | Valgustid |
| Garantii | 24 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Täiendav info | Komplektis on lambipirn. Energiaklass: A ++ - A. Mõõtmed: 20 x 13 cm |
| Kõrgus | 13 |
| Kaubamärk | Candellux |
| Laius | 20 |
| Pinge | 230 |
| Toote kaal koos pakendiga | 1100 |
| Korpuse materjal | Metall |
| Mudel | Forma |
| Kuju | Ruut |
| Kaugjuhtimisega | - |
| Lambipesa | Ei ole (integreeritud lamp) |
| Maksimaalne süsteemi võimsus | 4 |
| Valgusallikaga | + |
| Võimalike lambipirnide arv | 4 |
| Valgusvoog | 1200 |
| Liikumisanduriga | - |
| Valgusvoo reguleerimine | - |
| Valgustugevuse reguleerimisviis | - |
| Reguleeritav värvitemperatuur | - |
| Kupli värv | Valge |
| Kupli materjal | Akrüül |
| Stiil | Modernne |
| Valgusti tüüp | Lagi |
| Paigalduse tüüp | Lakke |
| Lambi tüüp | LED (ei ole vahetatav) |
| Lampide maksimaalne võimsus | 4 |
| Valguse värvus | Soe valge |
| Valgusanduriga | - |
| LED lambi tüüp | SMD |
| Kollektsioon | - |
| Pikkus | 20 |
| Kaal | 0.9 |
| Päritoluriik | Poola |
| Energiaklasside astmestik | A ++ - A |
| Pakendi kõrgus | 0.25 |
| Pakendi laius | 0.25 |
| Pakendi pikkus | 0.09 |
| Lambivarju mõõtmed | 5 x 5 cm |
| Alusplaadi mõõtmed | 20 x 20 cm |
| Energiatõhususe klass | A++ |
| Korpuse värv | Kroom |
| Показать больше | |













