Jalgrattarehv Schwalbe Land Cruiser Plus 28, HS 450, 55-622, must
Jalgrattarehv Schwalbe Land Cruiser Plus 28, HS 450, 55-622, must
Väliskumm 28" Schwalbe Land Cruiser Plus HS 450, Active Wired 55-622 / 28x2.15 R.. |
|
17.49 €
|
B магазин bikko.ee |
Jalgratta rehv Schwalbe Land Cruiser Plus HS 450 11159238.01, kumm, must v., 28"..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 36.9 € |
|
22.32 €*
|
B магазин 1a.ee |
Jalgratta rehv Schwalbe Land Cruiser Plus HS 450 11159238.01, kumm, must v., 28"..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 36.9 € |
|
22.32 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Jalgrattarehv Schwalbe Land Cruiser Plus HS 450, Active Wired 55-622, 28", must |
|
22.32 €
|
B магазин kaup24.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-20 11:42
! Сообщить об ошибке| Марка | SCHWALBE |
| Категория | Велосипедные шины 28 |
| Toote tüüp | Jalgratta rehvid |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Rõhk: 2,0-4,0 baari (30-55 psi); Maksimaalne koormus: 120 kg |
| Materjal | Kumm |
| Kaubamärk | Schwalbe |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| Mudel | Land Cruiser Plus HS 450 |
| Kollektsioon | - |
| Kaal | 1.180 |
| Ratta suurus | 28" |
| Rehvi laius | 2.15" |
| Komplekti osade arv | 1 |
| Показать больше | |





















