Jalgratas Romet Wagant 4, 28, 21, sinine
Jalgratas Romet Wagant 4, 28, 21, sinine
Jalgratas ROMET Wagant 4, sinine (L)Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
580.80 €
|
B магазин bigbox.ee |
Romet Wagant 4 28" 2023 23" XL Blue/ Navy Blue0% liising 99.83Eur kuni 6 kuud |
|
599.00 €
|
B магазин rde.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-27 16:33
! Сообщить об ошибке| Марка | ROMET |
| Категория | Мужские велосипеды |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Lamp |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Et ratas kaua vastu peaks, tuleb seda järjekindlalt hooldada. Ratta esimene hooldus on kohustuslik ja siis soovitav korrata hooldus peale iga 300km läbimist või vastavalt vajadusele (hooajaline hooldus) |
| Mmaksimaalne kasv | 185 |
| Kaubamärk | Romet |
| Toote kaal koos pakendiga | 19000 |
| Värv | Sinine |
| Minimaalne pikkus | 178 |
| Mudel | 4 |
| Kollektsioon | Wagant |
| Raami suurus | 21" |
| Kaal | 18.2 |
| Päritoluriik | Poola |
| Jalgratas on mõeldud | Meeste |
| Korviga | - |
| Kasutaja/-te maksimaalne kehakaal | 115 |
| Tootmisaasta | 2023 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | Ketas-tüüpi, mehaanilised |
| Tagumise piduri tüüp | Ketas-tüüpi, mehaanilised |
| Jalgratta tüüp | Maanteeratas |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Aluminium 6061 |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | Aluminum two-chamber |
| Rehvid | 700×35C |
| Rattarummid | JoyTech D242DSE |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Kahvli käik | 63 |
| Kahvli mudel | SR Suntour NEX DS 63mm |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | Shimano BR-TX805 |
| Jõuülekanne | Shimano FD-TY510 / Shimano Acera RD-M360 |
| Käikude arv | 21 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano ST-EF500 |
| Eesmine käiguvaheti | Shimano MF-TZ500 14-28T 7 speed |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano FC-TY301 crankset 48/38/28T 170 mm |
| Roolisammas | Adjustable aluminum handlebar stem 90 mm |
| Rool | Steel handlebar 610 mm |
| Sadula alus | Aluminum suspension seatpost 30.9 mm 300 mm |
| Sadul | Selle Royal Freeway |
| Kokkupaneku % | 85 |
| Esiratta suurus | 28 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 28 |
| Показать больше | |














