Jalgratas Romet Wagant 3, 28, 23, sinine
Jalgratas Romet Wagant 3, 28, 23, sinine
Romet Wagant 3 2025 blue-dark blue-23" / XL0% liising 69.56Eur kuni 6 kuud |
|
417.36 €
|
B магазин rde.ee |
Jalgratas Romet Wagant 3 2025 sinine-tumesinine-23" / XLTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
417.36 €
|
B магазин bigbox.ee |
Jalgratas maanteeratas Romet Wagant 3, 28 ", 23" raam, sinineHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 599 € |
|
459.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Jalgratas maanteeratas Romet Wagant 3, 28 ", 23" raam, sinineHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 599 € |
|
459.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Jalgratas Romet Wagant 3 2024, 28'', sinineHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 489.0 € |
|
459.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-06 18:08
! Сообщить об ошибке| Марка | ROMET |
| Категория | Мужские велосипеды |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Lamp |
| Garantii | 24 |
| Mmaksimaalne kasv | 193 |
| Kaubamärk | Romet |
| Värv | Sinine |
| Minimaalne pikkus | 185 |
| Mudel | 3 |
| Kollektsioon | Wagant |
| Raami suurus | 23" |
| Kaal | 17.3 |
| Päritoluriik | Poola |
| Jalgratas on mõeldud | Universaalne |
| Korviga | - |
| Kasutaja/-te maksimaalne kehakaal | 115 |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Tagumise piduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Jalgratta tüüp | Maanteeratas |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Alumiinium 6061 |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | Aluminum two-chamber |
| Rehvid | Mitas Hook 700x40C |
| Rattarummid | Alumiinium |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Kahvli käik | 100 |
| Kahvli mudel | SR Suntour 3010 |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | V-brake |
| Jõuülekanne | Shimano FD-TY510 / Shimano Acera RD-M3020 |
| Käikude arv | 21 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano ST-EF500 |
| Eesmine käiguvaheti | Shimano MF-TZ500 14-28T 7 speeds |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano FC-TY301 48/38/28T 170mm |
| Roolisammas | MTS-C297 90mm/180mm |
| Rool | Teras 610 mm |
| Sadula alus | Aluminum cushioned SP-372 30.9x300mm |
| Sadul | Selle Royal 5094 |
| Kokkupaneku % | 85 |
| Esiratta suurus | 28 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 28 |
| Показать больше | |










