Jalgratas Romet Orkan D 28, 19, roosa/valge
Jalgratas Romet Orkan D 28, 19, roosa/valge
Jalgratas Romet Orkan D 28" 2023 roosa-valge-19" / LTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
376.23 €
|
B магазин bigbox.ee |
Romet 28®® Orkan D 2023 L Pink/ White0% liising 69.83Eur kuni 6 kuud |
|
419.00 €
|
B магазин rde.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-27 14:47
! Сообщить об ошибке| Марка | ROMET |
| Категория | Женские велосипеды |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Romet |
| Värv | Valge |
| Minimaalne pikkus | 178 |
| Mudel | D |
| Kollektsioon | Orkan |
| Raami suurus | 19" |
| Kaal | 14.5 |
| Päritoluriik | Poola |
| Jalgratas on mõeldud | Naistele |
| Korviga | - |
| Kasutaja/-te maksimaalne kehakaal | 115 |
| Tootmisaasta | 2023 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Tagumise piduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Jalgratta tüüp | Mägi- |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Alumiinium 6061 |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | 28", Alloy, Double Wall |
| Rehvid | 700×42 |
| Rattarummid | Steel bump |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Kahvli mudel | Depreciated |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | Alumiinium |
| Jõuülekanne | Freewheel 14-28T 7 speed |
| Käikude arv | 21 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano ST-EF41 |
| Eesmine käiguvaheti | Shimano FD-TY510 |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano Acera RD-M310 |
| Keps | Shimano FC-M301 48/38/28 170/175 mm |
| Roolisammas | Alumiinium 90 mm |
| Rool | Alumiinium 680 mm 15 31,8 mm |
| Sadula alus | Alumiinium 31.6 mm 350 mm |
| Sadul | Vader |
| Kokkupaneku % | 95 |
| Esiratta suurus | 28 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 28 |
| Показать больше | |













