Intel Core i5-8400
Intel Core i5-8400
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | INTEL |
| Категория | Процессоры |
| Toote tüüp | Lauaarvutid |
| Garantii | 24 |
| Kere mudel | FUJITSU Desktop ESPRIMO D538 |
| Kere suurus | SFF |
| Protsessori maksimaalne sagedus | 4.00 |
| Toiteploki (PSU) mudel | PSU |
| Toiteploki (PSU) võimsus | 250 |
| Juhtmeta | - |
| Kaubamärk | Fujitsu |
| Toote kaal koos pakendiga | 5700 |
| Värv | Must |
| Mudel | RM37416 |
| Pikkus | 31.3 |
| Seeria | - |
| Videokaardi mudel | Nvidia GeForce GT1030 |
| Laius | 28.6 |
| Kaal | 5 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Pakendi kõrgus | 0.14 |
| Pakendi laius | 0.365 |
| Pakendi pikkus | 0.41 |
| Taastatud | + |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 8.9 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel Core i5-8400 |
| Protsessori sagedus | 2.80 |
| Protsessori tuumad | 6 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 32 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 1 TB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 2 GB GDDR5 |
| Helikaardi mudel | HD Audio |
| Võrgukaart | Gigabit Ethernet. 10/100/1000 Mbit/s |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Optiline seade | - |
| Sisseehitatud mikrofon | - |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Liidesed | Audio in/Audio out |
| Показать больше | |















