Hikvision DS-2CD2763G2-IZS
Hikvision DS-2CD2763G2-IZS
Hikvision DS-2CD2763G2-IZS(2.8-12MM) turvavalvekaamera Ristkülikukujuline IP tur..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
237.49 €
|
B магазин bigbox.ee |
Valvekaamera Hikvision DS-2CD2763G2-IZSHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 276.9 € |
|
257.90 €*
|
B магазин 1a.ee |
Valvekaamera Hikvision DS-2CD2763G2-IZSHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 276.9 € |
|
257.90 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
VANDALISMIKINDEL IP-KAAMERA DS-2CD2763G2-IZS(2,8–12 MM) ACUSENSE – 6 Mpx – MOTOZ.. |
|
304.88 €
|
B магазин pyramid.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-25 16:20
! Сообщить об ошибке| Марка | HIKVISION |
| Категория | Камеры видеонаблюдения |
| Toote tüüp | Valvekaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Väljas |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 256 |
| Traadita ühenduse standardid | 802.3af |
| Anduri suurus | 1/2.8" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 3200x1800@20fps |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Täiendav info | Mõõdud: 153,3 x 111,6 mm. Objektiiv: 2,8-12 mm. Lisavalgustuse ulatus: 40 m. Materjal: metall, plastik. |
| Kaubamärk | Hikvision |
| Värv | Valge |
| Mudel | DS-2CD2763G2-IZS |
| Paigaldus | Katusele |
| Valgustus | + |
| Resolutsioon | 3200 × 1800 |
| Anduri tüüp | 1/2.8" CMOS |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | DC 12V |
| Показать больше | |
























