HDMI pikendaja Lindy 38340, 100 m, must
HDMI pikendaja Lindy 38340, 100 m, must
LINDY 100m Cat.6 HDMI 4K60, Audio, IR and RS-232 HDBaseT Extender | 38340 | 400.. |
|
467.02 €
|
B магазин viron.ee |
Pikendusjuhe Lindy 100m Cat.6 HDMI 4K60, Audio, IR & RS-232 HDBaseT Extender 383..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 599 € |
|
559.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Pikendusjuhe Lindy 100m Cat.6 HDMI 4K60, Audio, IR & RS-232 HDBaseT Extender 383..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 599 € |
|
559.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Lindy System przekazu sygnału AV Lindy I/O EXTENDER HDMI 100M/38340 LINDY |
|
561.11 €
|
B магазин percte.eu |
LINDY 100m Cat.6 HDMI 4K60 HDBaseT Extender 100m Cat.6 HDMI 4K60 HDBaseT ExtenderTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
675.60 €
|
B магазин bigbox.ee |
HDMI pikendaja läbi CAT6 kuni 100.0m + IR pikendaja, POC, HDBaseT HDMI 2.0 |
|
729.37 €
|
B магазин yeint.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-26 06:07
! Сообщить об ошибке| Марка | LINDY |
| Категория | Кабели HDMI |
| Toote tüüp | Pikendus |
| Garantii | 24 |
| Esimene kaabliühendus | HDMI/3.5mm/RJ-45/TosLink |
| Teine kaabliühendus | HDMI/3.5mm/RJ-45/TosLink |
| Kaubamärk | Lindy |
| Värv | Must |
| Mudel | 100m Cat.6 HDMI 4K60, Audio, IR & RS-232 HDBaseT Extender |
























