Flex CS 62 18.0 EC
Flex CS 62 18.0 EC
Flex akuketassaag puidule CS 62 18.0-EC C, 18 V (ilma aku ja laadijata)Tasuta kohaletoimetamine! Toimetame kauba 9-11 tööpäeva jooksul! |
|
222.36 €
|
B магазин dohotools.ee |
Akuketassaag Flex CS 62; 18 V (ilma aku ja laadijata)70000+ tööriista ja tarvikut. Kiire tarne. Garantii. Usaldusväärne partner! больше |
|
266.93 €
|
B магазин verkter.ee |
Juhtmevaba ketassaag FLEX CS 62 18,0-EC C, 18 VHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 379 € больше |
|
277.90 €*
|
B магазин 1a.ee |
Juhtmevaba ketassaag FLEX CS 62 18,0 EC, 18 VHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 439 € больше |
|
329.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-02-06 21:12
! Сообщить об ошибке| Марка | FLEX |
| Категория | Аккумуляторные дисковые пилы |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 4 |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Mudel | Flex 3 Chrome 15IJL7 |
| Pikkus | 248 |
| Seeria | Lenovo IdeaPad |
| Protsessori põlvkond | Jasper Lake (intel) |
| Videokaardi mudel | Intel UHD Graphics |
| Laius | 362 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.9 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 47 |
| Arvuti tüüp | Puutetundlik ekraan |
| Kõrgus | 18.94 |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Korpuse värv | Sinine |
| Ekraanipinna tüüp | Läikiv |
| IPS ekraan | + |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Installitud operatsioonisüsteem | Chrome OS |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Pentium® |
| Protsessori mudel | N6000 |
| Protsessori sagedus | 1.1 |
| Protsessori tuumad | 4 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 8 GB |
| Kandja tüüp | eMMC |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 128 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 128 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Aku tööiga kuni | 10 |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | USB-C |
| Показать больше | |























