Esikumööblikomplekt ASM Pedro VI, tamm/must
Esikumööblikomplekt ASM Pedro VI, tamm/must
Esiku mööblikomplekt ASM Pedro VI, sise, tamm v./must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 509 € |
|
389.99 €*
|
B магазин 1a.ee |
Esiku mööblikomplekt ASM Pedro VI, sise, tamm v./must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 509 € |
|
389.99 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Esikukomplekt Pedro VI, pruunHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 493.39 € |
|
389.99 €*
|
B магазин kaup24.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-18 13:52
! Сообщить об ошибке| Марка | ASM |
| Категория | Комплекты для прихожей |
| Toote tüüp | Esikukomplektid |
| Garantii | 24 |
| Materjal | Lamineeritud puitlaastplaat (LMDP) |
| Kaubamärk | ASM |
| Värv | Pruun |
| Mudel | VI |
| Uste arv | 2 |
| Mööblikomplektis | Seinapaneel |
| Pikkus | 35 |
| Kollektsioon | Pedro |
| Laius | 130 |
| Mööbli tüüp | Sise |
| Väikese kapi mõõtmed (L x K x S) cm: | 60 x 202.5 x 35 cm |
| Öökapi mõõtmed (L x K x S) cm: | 60 x 46 x 35 cm |
| Seinapaneeli mõõtmed (L x K x S) | 60 x 156 x 26 cm |
| Värvi nimi | Tamm |
| Kõrgus | 202 |
| Valgustusega | - |
| Показать больше | |
















