Esikumööblikomplekt ASM Pedro V, pruun
Esikumööblikomplekt ASM Pedro V, pruun
Esiku mööblikomplekt ASM Pedro VHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 559 € |
|
439.99 €*
|
B магазин 1a.ee |
Esikukomplekt Pedro V, pruunHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 539.39 € |
|
439.99 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Esiku mööblikomplekt ASM Pedro VHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 559 € |
|
479.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-16 08:24
! Сообщить об ошибке| Марка | ASM |
| Категория | Комплекты для прихожей |
| Toote tüüp | Esikukomplektid |
| Garantii | 24 |
| Materjal | Lamineeritud puitlaastplaat (LMDP) |
| Kaubamärk | ASM |
| Mudel | V |
| Mööblikomplektis | Seinapaneel |
| Pikkus | 35 |
| Kollektsioon | Pedro |
| Laius | 160 |
| Kaal | 97.5 |
| Seinariiuli mõõdud (L x K x S) cm: | 90 x 90 x 28 cm |
| Kummuti mõõtmed (L x K x S) cm: | 94 x 90 x 35 cm |
| Öökapi mõõtmed (L x K x S) cm: | 46 x 60 x 35 cm |
| Seinapaneeli mõõtmed (L x K x S) | 60 x 156 x 28 cm |
| Kõrgus | 202 |
| Valgustusega | - |
| Показать больше | |
















