Elutoa mööblikomplekt Kalune Design Milan, kreemjas/pähkel
Elutoa mööblikomplekt Kalune Design Milan, kreemjas/pähkel
2-osaline telerialuse komplekt Asir Milani teler, pruun/beežHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 334.0 € |
|
238.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Elutoa mööblikomplekt Kalune Design Milan, sise, kreemjasvalge/pähklipuu v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 329 € |
|
279.90 €*
|
B магазин 1a.ee |
Elutoa mööblikomplekt Kalune Design Milan, sise, kreemjasvalge/pähklipuu v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 329 € |
|
279.90 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Televiisor, Milano, pähkel Kreemjas, 100% MELAMIINIGA KAATUD PUITLAASTPLAATTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
317.18 €
|
B магазин bigbox.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-12 18:30
! Сообщить об ошибке| Марка | KALUNE DESIGN |
| Категория | Тумбы под телевизор |
| Toote tüüp | Mööblikomplektid |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Jala kõrgus: 20 cm |
| Materjal | Melamiin |
| Kaubamärk | Kalune Design |
| Uste arv | 4 |
| Mööblikomplektis | Seinariiul |
| Kollektsioon | Milan |
| Mööbli tüüp | Sise |
| Seinariiuli mõõdud (L x K x S) cm: | 180 x 48.6 x 20 cm |
| TV-kapi mõõtmed (L x K x S) cm: | 180 x 40 x 35 cm |
| Mööbliplaadi paksus cm: | 1.8 |
| Mööbli jalgade kõrgus | 20 |
| Värvi nimi | Pähklipuu |
| Valgustusega | - |
| Показать больше | |


















