Elutoa mööblikomplekt ASM Wow Wow, tamm/must
Elutoa mööblikomplekt ASM Wow Wow, tamm/must
Sektsioon ASM Wow, pruun/mustHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 487.0 € |
|
356.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Elutoa mööblikomplekt ASM Wow Wow, tamm v./must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 479 € |
|
409.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Elutoa mööblikomplekt ASM Wow Wow, tamm v./must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 479 € |
|
409.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-21 15:26
! Сообщить об ошибке| Марка | ASM |
| Категория | Секции |
| Toote tüüp | Komplekt |
| Garantii | 24 |
| Materjal | Klaas |
| Kaubamärk | ASM |
| Värv | Pruun |
| Mudel | Wow |
| Mööblikomplektis | Väike kapp |
| Pikkus | 255 |
| Kollektsioon | Wow |
| Laius | 30 |
| Riiuli mõõdud (L x K x S) cm: | 102 x 16 x 17,5 cm |
| TV-kapi mõõtmed (L x K x S) cm: | 175 x 28 x 30 cm |
| Väikese kapi mõõtmed (L x K x S) cm: | 60 x 114 x 30 cm |
| Rippkapi mõõtmed (L x K x S) cm: | 60 x 114 x 30 cm |
| Värvi nimi | Tamm |
| Kõrgus | 180 |
| Valgustusega | + |
| Показать больше | |










