Elutoa mööblikomplekt ASM Switch XXIII, sise, valge/grafiit
Elutoa mööblikomplekt ASM Switch XXIII, sise, valge/grafiit
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-02-17 03:18
! Сообщить об ошибке| Марка | ASM |
| Категория | Секции |
| Toote tüüp | Mööblikomplektid |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Sinise LED-iga. Push-to-click avamissüsteem |
| Materjal | Klaas |
| Kaubamärk | ASM |
| Värv | Grafiit |
| Mudel | XXIII |
| Uste arv | 5 |
| Mööblikomplektis | Rippvitriin |
| Pikkus | 250 |
| Kollektsioon | Switch |
| Laius | 40 |
| Mööblikomplekti mõõtmed | Rippuva vitriin mõõtmed WW3: 60x60x30 cm; seinariiuli mõõtmed PW2: 120x2,2x80cm; rippkapi mõõtmed 2xSW4: 30x60x25cm; RTV3 telerialuse mõõtmed: 180x30x40cm |
| Mööbli tüüp | Sise |
| Seinariiuli mõõdud (L x K x S) cm: | 120 x 1.8 x 20 cm |
| TV-kapi mõõtmed (L x K x S) cm: | 180 x 30 x 40 cm |
| Rippkapi mõõtmed (L x K x S) cm: | 30 x 60 x 25 cm |
| Rippvitriini mõõtmed (L x K x S) cm: | 60 x 60 x 30 cm |
| Kõrgus | 140 |
| Valgustusega | + |
| Показать больше | |














