Elutoa mööblikomplekt ASM Switch VIII L, 6-osaline, pruun
Elutoa mööblikomplekt ASM Switch VIII L, 6-osaline, pruun
Elutoa mööblikomplekt ASM Switch VIII L, sise, pruun v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 759 € |
|
659.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Elutoa mööblikomplekt ASM Switch VIII L, sise, pruun v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 759 € |
|
659.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-15 19:06
! Сообщить об ошибке| Марка | ASM |
| Категория | Комплекты для гостиной |
| Toote tüüp | Mööblikomplektid |
| Garantii | 24 |
| Materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Kaubamärk | ASM |
| Värv | Pruun |
| Mudel | VIII L |
| Mööblikomplektis | Seinariiul |
| Pikkus | 40 |
| Kollektsioon | Switch |
| Laius | 280 |
| Mööbli tüüp | Sise |
| TV-kapi mõõtmed (L x K x S) cm: | 120 x 30 x 40 cm |
| Väikese kapi mõõtmed (L x K x S) cm: | 30 x 180 x 30 cm |
| Rippkapi mõõtmed (L x K x S) cm: | 60 x 60 x 30 cm |
| Rippriiuli mõõtmed (L x K x S) cm: | 180 x 20 x 1.8 cm |
| Kõrgus | 180 |
| Valgustusega | - |
| Показать больше | |















