Dahua HFW3849T1-AS-PV-0280B-S3
Dahua HFW3849T1-AS-PV-0280B-S3
Dahua IPC-HFW3849T1-AS-PV-S30% liising 35.7Eur kuni 6 kuud |
|
214.17 €
|
B магазин rde.ee |
Dahua HFW3849T1-AS-PV-S3 IP Network cameraTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
216.67 €
|
B магазин bigbox.ee |
Korpusega kaamera Dahua IPC-HFW3849T1-AS-PV-S3 2.8mmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 359 € |
|
329.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Korpusega kaamera Dahua IPC-HFW3849T1-AS-PV-S3 2.8mmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 359 € |
|
329.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-16 14:26
! Сообщить об ошибке| Марка | DAHUA |
| Категория | Камеры видеонаблюдения |
| Toote tüüp | Korpuses kaamera |
| Sobib kasutamiseks | Väljas |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 256 |
| Anduri suurus | 1/2.8" |
| Videokaamera tüüp | IR-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 2160p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Täiendav info | Mõõdud: 288,4×94,4×84,7 mm |
| Kaubamärk | Dahua |
| Värv | Valge |
| Mudel | IPC-HFW3849T1-AS-PV-S3 2.8mm |
| Paigaldus | Seinale |
| Resolutsioon | 3840 x 2160 |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | Ethernet LAN (RJ-45) |
| Показать больше | |




























