Dahua HFW3449T1-AS-PV-S3
Dahua HFW3449T1-AS-PV-S3
Dahua IPC-HFW2449T-AS-IL-0360B IP-kaamera WizSenseTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
170.35 €
|
B магазин bigbox.ee |
Korpusega kaamera Dahua DH-IPC-HFW3449T1-AS-PV-S3 2.8mmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 185.9 € |
|
170.90 €*
|
B магазин 1a.ee |
Korpusega kaamera Dahua DH-IPC-HFW3449T1-AS-PV-S3 2.8mmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 185.9 € |
|
170.90 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-13 10:56
! Сообщить об ошибке| Марка | DAHUA |
| Категория | Камеры видеонаблюдения |
| Toote tüüp | Korpuses kaamera |
| Sobib kasutamiseks | Väljas |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 256 |
| Anduri suurus | 1/2.7" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 2688x1520@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Täiendav info | Mõõdud: 288,4×94,4×84,7 mm |
| Kaubamärk | Dahua |
| Mudel | DH-IPC-HFW3449T1-AS-PV-S3 2.8mm |
| Paigaldus | Seinale |
| Resolutsioon | 2688 x 1520 |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | Ethernet LAN (RJ-45) |
| Показать больше | |





















