CHiQ U50QM8V
CHiQ U50QM8V
Telewizor CHiQ U50QM8V QLED 50'' 4K Ultra HD Google TV | U50QM8V | 8592344204418 |
|
345.66 €
|
B магазин enter24.eu |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 20:54
! Сообщить об ошибке| Марка | CHIQ |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | + |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | CHiQ |
| Sügavus | 8.7 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | Dolby Audio |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | U50QM8V |
| Seeria | - |
| Laius | 111.1 |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 1 |
| Energiatarve väljalülitatud olekus | 0.5 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 71 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 51-55" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Kõrgus | 64.1 |
| Ekraani diagonaal | 50 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| Sügavus alusega | 27.4 |
| Kõrgus alusega | 69.9 |
| Pildi täiustussüsteemid | Dolby Vision, HDR10, HLG |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-C |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Показать больше | |





















