Axis P1465-LE
Axis P1465-LE
AXIS P1465-LE Netzwerkkamera Bullet 2 MP | 02339-001 | 7331021076099больше |
|
807.79 €
|
B магазин enter24.eu |
Axis Netzwerkkamera Bullet P1465-LE 29 mm 2 MP | 02340-001 | 7331021076105больше |
|
866.15 €
|
B магазин multo.eu |
Axis Axis 02340-001 kamera przemysłowa Pocisk Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrz .. |
|
933.67 €
|
B магазин percte.eu |
Axis P1465-LE 29mm, 1080p, 2MP, Optimized IR, WDR, Lightfinder 2.0, White 02340-..больше |
|
943.62 €
|
B магазин toppc.ee |
Valvekaamera Axis P1465-LEHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1482.0 € |
|
979.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Korpusega kaamera AXIS P1465-LE 29mmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1369 € больше |
|
1309.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Korpusega kaamera AXIS P1465-LE 29mmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1369 € больше |
|
1309.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 20:54
! Сообщить об ошибке| Марка | AXIS |
| Категория | Камеры видеонаблюдения |
| Toote tüüp | Korpuses kaamera |
| Sobib kasutamiseks | Väljas |
| Mälumaht | 1 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 8 |
| Traadita ühenduse standardid | 802.3at |
| Anduri suurus | 1/2.8" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Kaitseaste (IP) | IP66, IP67 |
| Materjal | Alumiinium |
| Kaubamärk | AXIS |
| Pinge | 28 |
| Töötemperatuur | -40 |
| Värv | Valge |
| Mudel | P1465-LE-3 |
| Paigaldus | Seinale |
| Optiline suum | x 3 |
| WDR tehnoloogia | + |
| Signaali-müra suhe | > 55 dB |
| Sisseehitatud objektiiv | + |
| Objektiiv | 29 |
| Liikumistuvastus | + |
| Valgustus | - |
| Resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Pildistamisrežiimid | Öö |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | DC Injection |
| Показать больше | |

































