Agm Mobile H6
Agm Mobile H6
AGM H6 256GB Black0% liising 48.13Eur kuni 6 kuud |
|
288.77 €
|
B магазин rde.ee |
AGM H6 16.7 cm (6.56) Hybrid Dual SIM Android 13 4G USB Type-C 8 GB 256 GB 4900 .. |
|
291.20 €
|
B магазин smartech.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:46
! Сообщить об ошибке| Марка | AGM MOBILE |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 720 x 1612 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass |
| Mälumaht | 256 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Kõneaeg kuni | 24 |
| Kaubamärk | AGM |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Tolmukindel |
| Aku maht | 4900 |
| Väljalaske aasta | 2023 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | H6 |
| Näotuvastus | + |
| Eesmine kaamera | 8 MP |
| Tagumine kaamera | 50 + 2 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Ekraani suurus | 6.56 |
| Juhtmeta laadimine | + |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 240 |
| Andurid | Valguse andur |
| Videofailide formaadid | MOV |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | + |
| Pikslite tihedus | 251 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Octa-core |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Välk | LED |
| Toetatud mälukaardid | Micro SDXC |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Показать больше | |





















