Voodipesukomplekt Today Basic, 220 x 240 cm, hall
Voodipesukomplekt Today Basic, 220 x 240 cm, hall
TODAY Bed Linen Set BASIC 240x220cm, 63x63cm0% liising 11.1Eur kuni 6 kuud |
|
66.60 €
|
Poodi rde.ee |
Voodipesukomplekt TODAY Basic, hall v., 63 x 63 cm, 220 x 240 cm, 3 tkHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 105.9 € |
|
95.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Voodipesukomplekt TODAY Basic, hall v., 63 x 63 cm, 220 x 240 cm, 3 tkHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 104.9 € |
|
95.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-21 15:53
! Teata veast| Bränd | TODAY |
| Kategooria | Voodipesukomplektid |
| Toote tüüp | Voodipesukomplektid |
| Kaubamärk | TODAY |
| Padjapüür kuulub komplekti | 2 padjapüüri |
| Värv | Hall |
| Kollektsioon | Basic |
| Padjapüüri suurus | 63 x 63 cm |
| Tekikoti suurus | 220 x 240 cm |
| Üldised mõõdud | 63 x 63 + 220 x 240 cm |
| Materjal | - |
| Komplekti osade arv | 3 |













