Voodipesukomplekt Nova, 220 x 200cm, 3-osaline
Voodipesukomplekt Nova, 220 x 200cm, 3-osaline
Voodipesukomplekt Nova, 220x200, 3-osalineHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 61.79 € |
|
38.99 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Voodipesukomplekt PTH-24, tume türkiissinine v., 70 x 80 cm, 200 x 220 cmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 63.9 € |
|
57.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Voodipesukomplekt PTH-24, tume türkiissinine v., 70 x 80 cm, 200 x 220 cmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 63.9 € |
|
57.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-11 18:31
! Teata veast| Bränd | EUROFIRANY |
| Kategooria | Voodipesukomplektid |
| Toote tüüp | Voodipesukomplektid |
| Kinnituse tüüp | Tõmblukuga |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | - |
| Padjapüür kuulub komplekti | 2 padjapüüri |
| Kanga disain | Ühevärviline |
| Värv | Sinine |
| Mudel | PTH-24 |
| Kollektsioon | - |
| Päritoluriik | Poola |
| Padjapüüri suurus | 70 x 80 cm |
| Tekikoti suurus | 200 x 220 cm |
| Kanga kokkutõmbumise % | +/- 5% |
| Üldised mõõdud | 70 x 80 + 200 x 220 cm |
| Värvi nimi | Tume türkiissinine |
| Materjal | - |
| Kaal, g/m² | 125 |
| Komplekti osade arv | 3 |
| Vaata lisaks | |















