Voodipesukomplekt Mijolnir Plain, 160 x 220 cm, 3-osaline, valge/beež
Voodipesukomplekt Mijolnir Plain, 160 x 220 cm, 3-osaline, valge/beež
Voodipesukomplekt, 160x220, 3-osalineHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 69.99 € |
|
33.99 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Voodipesukomplekt Mijolnir Plain 129CTN2529, valge/beež, 160 x 220 cmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 49.9 € |
|
44.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Voodipesukomplekt Mijolnir Plain 129CTN2529, valge/beež, 160 x 220 cmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 49.9 € |
|
44.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-25 12:44
! Teata veast| Bränd | MIJOLNIR |
| Kategooria | Voodipesukomplektid |
| Toote tüüp | Voodipesukomplektid |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Mijolnir |
| Voodilina pikkus | 240 |
| Voodilina laius | 160 |
| Padjapüür kuulub komplekti | Voodilina |
| Kanga disain | Ühevärviline |
| Värv | Pruun |
| Kollektsioon | Plain |
| Padjapüüri suurus | 50 x 70 cm |
| Tekikoti suurus | 160 x 220 cm |
| Kanga koostis | Puuvill 100% |
| Üldised mõõdud | 50 x 70 + 160 x 220 cm |
| Värvi nimi | Valge |
| Materjal | - |
| Komplekti osade arv | 3 |
| Vaata lisaks | |











