Voodipesukomplekt Mijolnir Calykubu, 200 x 220 cm, roosa
Voodipesukomplekt Mijolnir Calykubu, 200 x 220 cm, roosa
Voodipesukomplekt Mijolnir Calykubu 172PRL2211, roosa v., 50 x 70 cm, 200 x 220 cmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 70.9 € |
|
64.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Voodipesukomplekt Mijolnir Calykubu 172PRL2211, roosa v., 50 x 70 cm, 200 x 220 cmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 70.9 € |
|
64.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-15 13:07
! Teata veast| Bränd | MIJOLNIR |
| Kategooria | Voodipesukomplektid |
| Toote tüüp | Voodipesukomplektid |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Mijolnir |
| Voodilina pikkus | 240 |
| Voodilina laius | 220 |
| Padjapüür kuulub komplekti | Voodilina |
| Kanga disain | Taimede motiivid |
| Värv | Roosa |
| Kollektsioon | Calykubu |
| Padjapüüri suurus | 50 x 70 cm |
| Tekikoti suurus | 200 x 220 cm |
| Kanga koostis | Puuvill 100% |
| Üldised mõõdud | 50 x 70 + 200 x 220 cm |
| Materjal | - |
| Komplekti osade arv | 4 |
| Vaata lisaks | |













