Voodipesukomplekt Mijolnir, 200 x 220 cm, 3-osaline
Voodipesukomplekt Mijolnir, 200 x 220 cm, 3-osaline
Voodipesukomplekt Mijolnir 178PRL2041, violett v./valge v./roheline v., 50 x 70 ..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 62.9 € |
|
56.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Voodipesukomplekt Mijolnir 178PRL2041, violett v./valge v./roheline v., 50 x 70 ..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 62.9 € |
|
56.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-15 13:07
! Teata veast| Bränd | MIJOLNIR |
| Kategooria | Voodipesukomplektid |
| Toote tüüp | Voodipesukomplektid |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Mijolnir |
| Padjapüür kuulub komplekti | Tekikott |
| Kanga disain | Taimede motiivid |
| Värv | Valge |
| Padjapüüri suurus | 50 x 70 cm |
| Tekikoti suurus | 200 x 220 cm |
| Üldised mõõdud | 50 x 70 + 200 x 220 cm |
| Värvi nimi | Lilla |
| Materjal | Satiin |
| Komplekti osade arv | 2 |
| Vaata lisaks | |













