Voodipesukomplekt Eponj Home, 200 x 220 cm, 4-osaline
Voodipesukomplekt Eponj Home, 200 x 220 cm, 4-osaline
Voodipesukomplekt Mijolnir Pure 143EPJ1653, valge v./roosa v., 50 x 70 cm, 200 x..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 47.9 € |
|
39.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Voodipesukomplekt Mijolnir Pure 143EPJ1653, valge v./roosa v., 50 x 70 cm, 200 x..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 47.9 € |
|
39.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
EPONJ HOME - Voodipesukomplekt, 200x220 cm, 4-osalineHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 49.0 € |
|
39.90 €*
|
Poodi kaup24.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-16 23:56
! Teata veast| Bränd | EPONJ HOME |
| Kategooria | Voodipesukomplektid |
| Toote tüüp | Voodipesukomplektid |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Mijolnir |
| Voodilina pikkus | 240 |
| Voodilina laius | 220 |
| Padjapüür kuulub komplekti | Voodilina |
| Kanga disain | Klassikaline muster |
| Värv | Valge |
| Kollektsioon | Pure |
| Padjapüüri suurus | 50 x 70 cm |
| Tekikoti suurus | 200 x 220 cm |
| Kanga koostis | Puuvill 65% |
| Üldised mõõdud | 50 x 70 + 200 x 220 cm |
| Materjal | - |
| Komplekti osade arv | 4 |
| Vaata lisaks | |

















