Voodipesukomplekt Domoletti MV-7502, 140 x 200 cm, valge/must
Voodipesukomplekt Domoletti MV-7502, 140 x 200 cm, valge/must
Voodipesukomplekt Domoletti Savari 7756, valge v./must v., 50 x 70 cm, 140 x 200..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 20.08 € |
|
16.46 €*
|
Poodi 1a.ee |
Voodipesukomplekt Domoletti Savari 7756, valge v./must v., 140 x 200 cmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 29.9 € |
|
20.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-11 16:00
! Teata veast| Bränd | DOMOLETTI |
| Kategooria | Voodipesukomplektid |
| Toote tüüp | Voodipesukomplektid |
| Kaubamärk | Domoletti |
| Padjapüür kuulub komplekti | Tekikott |
| Kanga disain | Loomade motiivid |
| Värv | Valge |
| Mudel | - |
| Kollektsioon | MV-7502 |
| Päritoluriik | India |
| Padjapüüri suurus | 50 x 70 cm |
| Tekikoti suurus | 140 x 200 cm |
| Kanga koostis | Puuvill 100% |
| OEKO-TEX® sertifikaat | + |
| Üldised mõõdud | 50 x 70 + 140 x 200 cm |
| Materjal | Satiin |
| Komplekti osade arv | 2 |
| Vaata lisaks | |












