Voodipesukomplekt Domoletti Abstract Leave, pruun/beež, 140 x 200 cm
Voodipesukomplekt Domoletti Abstract Leave, pruun/beež, 140 x 200 cm
Voodipesukomplekt Domoletti Abstract Leave, pruun v./beež v., 50 x 70 cm, 140 x ..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 12.87 € |
|
9.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Voodipesukomplekt Domoletti Abstract Leave, pruun v./beež v., 50 x 70 cm, 140 x ..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 24.9 € |
|
9.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-26 09:55
! Teata veast| Bränd | DOMOLETTI |
| Kategooria | Voodipesukomplektid |
| Toote tüüp | Voodipesukomplektid |
| Materjali tihedus g/m² | 114 |
| Kinnituse tüüp | Nööpidega |
| Kaubamärk | Domoletti |
| Padjapüür kuulub komplekti | Tekikott |
| Kanga disain | Taimede motiivid |
| Hingav materjal | + |
| Värv | Pruun |
| Kollektsioon | Abstract Leave |
| Päritoluriik | Pakistan |
| Padjapüüri suurus | 50 x 70 cm |
| Tekikoti suurus | 140 x 200 cm |
| Kanga koostis | Puuvill 100% |
| Kanga kokkutõmbumise % | ~7 % |
| OEKO-TEX® sertifikaat | + |
| Üldised mõõdud | 50 x 70 + 140 x 200 cm |
| Värvi nimi | Pruun |
| Materjal | - |
| Kaal, g/m² | 114 |
| Komplekti osade arv | 2 |
| Vaata lisaks | |












