Voodipesukomplekt Delia, 160 x 200 cm, beež
Voodipesukomplekt Delia, 160 x 200 cm, beež
Voodipesukomplekt Delia, beež v., 70 x 80 cm, 160 x 200 cmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 67.9 € |
|
61.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Voodipesukomplekt Delia, beež v., 70 x 80 cm, 160 x 200 cmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 67.9 € |
|
61.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-15 15:43
! Teata veast| Bränd | EUROFIRANY |
| Kategooria | Voodipesukomplektid |
| Toote tüüp | Voodipesukomplektid |
| Kinnituse tüüp | Tõmblukuga |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | - |
| Padjapüür kuulub komplekti | 2 padjapüüri |
| Kanga disain | Ühevärviline |
| Hingav materjal | + |
| Värv | Pruunikas |
| Kollektsioon | Delia |
| Päritoluriik | Poola |
| Padjapüüri suurus | 70 x 80 cm |
| Tekikoti suurus | 160 x 200 cm |
| Üldised mõõdud | 70 x 80 + 160 x 200 cm |
| Värvi nimi | Beež |
| Materjal | - |
| Komplekti osade arv | 3 |
| Vaata lisaks | |













