Voodipesukomplekt AmeliaHome Basic Pineapple, 3-osaline, kollane/violetne, 155 x 220 cm
Voodipesukomplekt AmeliaHome Basic Pineapple, 3-osaline, kollane/violetne, 155 x 220 cm
Voodipesukomplekt Restilo Basic Pineapple, kollane v./violetne v., 80 x 80 cm, 1..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 33.9 € |
|
27.89 €*
|
Poodi 1a.ee |
Voodipesukomplekt Restilo Basic Pineapple, kollane v./violetne v., 80 x 80 cm, 1..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 33.9 € |
|
27.89 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-15 12:39
! Teata veast| Bränd | AMELIAHOME |
| Kategooria | Voodipesukomplektid |
| Toote tüüp | Voodipesukomplektid |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Pesta 60 kraadi juures |
| Kaubamärk | AmeliaHome |
| Padjapüür kuulub komplekti | 2 tekikotti |
| Värv | Violetne |
| Kollektsioon | Basic Pineapple |
| Padjapüüri suurus | 80 x 80 cm |
| Tekikoti suurus | 155 x 220 cm |
| Kanga koostis | Polüester 100% |
| Üldised mõõdud | 80 x 80 + 155 x 220 cm |
| Vaata lisaks | |









