Voodipesukomplekt AmeliaHome Basic, 155 x 220 cm, 4-osaline, mitmevärviline
Voodipesukomplekt AmeliaHome Basic, 155 x 220 cm, 4-osaline, mitmevärviline
Voodipesukomplekt Restilo Basic, mitmevärviline, 80 x 80 cm, 155 x 220 cmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 33.9 € |
|
27.89 €*
|
Poodi 1a.ee |
Voodipesukomplekt Restilo Basic, mitmevärviline, 80 x 80 cm, 155 x 220 cmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 33.9 € |
|
27.89 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Voodipesukomplekt, 4 osaHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 34.19 € |
|
27.89 €*
|
Poodi kaup24.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-19 14:26
! Teata veast| Bränd | AMELIAHOME |
| Kategooria | Voodipesukomplektid |
| Toote tüüp | Voodipesukomplektid |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Kahepoolne voodipesu |
| Kaubamärk | AmeliaHome |
| Padjapüür kuulub komplekti | 2 tekikotti |
| Värv | Mitmevärviline |
| Kollektsioon | Basic |
| Padjapüüri suurus | 80 x 80 cm |
| Tekikoti suurus | 155 x 220 cm |
| Üldised mõõdud | 80 x 80 + 155 x 220 cm |
| Materjal | - |
| Vaata lisaks | |















