Voodipesukomplekt, 200 x 220 cm, 3-osaline
Voodipesukomplekt, 200 x 220 cm, 3-osaline
Voodipesukomplekt Mijolnir Triangle 143EPJ4825, valge v./hall v., 50 x 70 cm, 20..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 33.9 € |
|
28.19 €*
|
Poodi 1a.ee |
Voodipesukomplekt Mijolnir Triangle 143EPJ4825, valge v./hall v., 50 x 70 cm, 20..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 33.9 € |
|
28.19 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Voodipesukomplekt, 200x220, 3 tkHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 35.0 € |
|
28.19 €*
|
Poodi kaup24.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-20 09:37
! Teata veast| Bränd | MIJOLNIR |
| Kategooria | Voodipesukomplektid |
| Toote tüüp | Voodipesukomplektid |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Mijolnir |
| Padjapüür kuulub komplekti | 2 padjapüüri |
| Kanga disain | Abstraktne, geomeetriline |
| Värv | Valge |
| Kollektsioon | Üçgen |
| Padjapüüri suurus | 50 x 70 cm |
| Tekikoti suurus | 200 x 220 cm |
| Kanga koostis | Puuvill 65% |
| Üldised mõõdud | 50 x 70 + 200 x 220 cm |
| Materjal | - |
| Komplekti osade arv | 3 |
| Vaata lisaks | |














