Voodipesukomplekt, 160 x 220 cm, 2-osaline
Voodipesukomplekt, 160 x 220 cm, 2-osaline
Voodipesukomplekt Mijolnir Üçgen 143EPJ7755, hall v., 50 x 70 cm, 160 x 220 cmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 35.9 € |
|
26.79 €*
|
Poodi 1a.ee |
Voodipesukomplekt Mijolnir Üçgen 143EPJ7755, hall v., 50 x 70 cm, 160 x 220 cmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 35.9 € |
|
26.79 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-12 08:36
! Teata veast| Bränd | MIJOLNIR |
| Kategooria | Voodipesukomplektid |
| Toote tüüp | Voodipesukomplektid |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | 65% puuvill / 35% polüester |
| Kaubamärk | Mijolnir |
| Padjapüür kuulub komplekti | Voodikate |
| Kanga disain | Abstraktne, geomeetriline |
| Värv | Hall |
| Kollektsioon | Üçgen |
| Padjapüüri suurus | 50 x 70 cm |
| Tekikoti suurus | 160 x 220 cm |
| Kanga koostis | Puuvill 65% |
| Üldised mõõdud | 50 x 70 + 160 x 220 cm |
| Materjal | - |
| Komplekti osade arv | 2 |
| Vaata lisaks | |










