Voodikate Mijolnir Triangle 162ELR9438, sinine/valge, 200 cm x 220 cm
Voodikate Mijolnir Triangle 162ELR9438, sinine/valge, 200 cm x 220 cm
Voodikate Mijolnir Triangle 162ELR9438, sinine v./valge v., 200 cm x 220 cmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 44.9 € |
|
37.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Voodikate Mijolnir Triangle 162ELR9438, sinine v./valge v., 200 cm x 220 cmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 44.9 € |
|
37.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-15 12:56
! Teata veast| Bränd | MIJOLNIR |
| Kategooria | Voodikatted |
| Toote tüüp | Voodikatted |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Komplektis: voodikate, 2 padjapüüri (50 x 70 cm) |
| Kaubamärk | Mijolnir |
| Kanga disain | Abstraktne, geomeetriline |
| Värv | Valge |
| Pikkus | 220 |
| Kollektsioon | Triangle |
| Laius | 200 |
| Padjapüüri suurus | 50 x 70 cm |
| Kanga koostis | Puuvill 65% |
| Üldised mõõdud | 200 x 220 cm |
| Vaata lisaks | |










