Voodikate Mijolnir Efil, 200 cm x 220 cm, hall
Voodikate Mijolnir Efil, 200 cm x 220 cm, hall
Voodikate Mijolnir Double Set Efil, must v./hall v./beež v., 200 cm x 220 cmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 41.9 € |
|
34.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Voodikate Mijolnir Double Set Efil, must v./hall v./beež v., 200 cm x 220 cmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 41.9 € |
|
34.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-13 15:30
! Teata veast| Bränd | MIJOLNIR |
| Kategooria | Voodikatted |
| Toote tüüp | Voodikatted |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Komplekti kuulub 2 padjapüüri: 50 x 70 cm Voodikatte täidis: 100% kiud |
| Kaubamärk | Mijolnir |
| Kanga disain | Taimede motiivid |
| Värv | Pruun |
| Mudel | Efil |
| Pikkus | 220 |
| Kollektsioon | Double Set |
| Laius | 200 |
| Padjapüüri suurus | 50 x 70 cm |
| Kanga koostis | Puuvill 65% |
| Üldised mõõdud | 200 x 220 cm |
| Värvi nimi | Hall |
| Vaata lisaks | |













