Vannisegisti dušikomplektiga Bora Bord25A, kroom
Vannisegisti dušikomplektiga Bora Bord25A, kroom
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-15 09:16
! Teata veast| Bränd | BORA |
| Kategooria | Vannitoa segistid |
| Toote tüüp | Vannisegistid koos dušikomplektidega |
| Garantii | 24 |
| Kuulub komplekti | Dušiotsik. Dušihoidja. PVC dušivoolik (1,5 m) |
| Täiendav info | Ühendus: 1/2\. Sisaldab: dušiotsikut. Dušipea hoidik. PVC dušivoolik (1,5 m) |
| Materjal | Messing |
| Kaubamärk | Bora |
| Värv | Kroom |
| Liitmik | 1/2-tolline |
| Mudel | Bord25A |
| Paigalduse tüüp | Seinakinnitus |
| Kollektsioon | - |
| Kaal | 1.9 |
| Vaata lisaks | |












