UPS aku Armac B/12V/7AH 12V, 7Ah
UPS aku Armac B/12V/7AH 12V, 7Ah
Armac B/ 12V/ 7AHNull päevad, tasuta järelmaks ja tasuta tarne! Jälgi meid RDE.ee |
|
13.99 €
|
Poodi rde.ee |
Armac B/12V/7AHHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 17.79 € |
|
14.40 €*
|
Poodi kaup24.ee |
UPS aku ARMAC B/12V/7AH, 7 AhHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 26.29 € |
|
14.78 €*
|
Poodi 1a.ee |
UPS aku ARMAC B/12V/7AH, 7 AhHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 26.29 € |
|
14.78 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Universaalne UPS geelaku Armac B/12V/7AhTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
15.85 €
|
Poodi bigbox.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-28 08:52
! Teata veast| Bränd | ARMAC |
| Kategooria | UPS - Katkematu toite allikad |
| Toote tüüp | UPS akud |
| Mõõtmed | 151 × 65 × 100 mm |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Tööaeg toiteallikaga 1,75 V elemendi kohta - 20 tundi. |
| Kaubamärk | ARMAC |
| Ühilduvad UPS-ide tootjad | Armac |
| Ühilduvad UPS-ide mudelid | Seda saab kasutada UPS-ides, erinevates paigaldistes ja väikestes sõidukites, nagu kahveltõstukid või puhastusmasinad. |
| Töötemperatuur | 25 |
| Mudel | B/12V/7AH |
| Pikkus | 151 |
| Laius | 65 |
| Kaal | 2 |
| Kõrgus | 94 |
| Aku maht | 0.007 |
| Vaata lisaks | |






























