Tasandav pahtel Weber VH, 20 kg, valge
Tasandav pahtel Weber VH, 20 kg, valge
Pahtel Saint-Gobain Weber VH, tasandav, valge v., 20 kgHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 37.8 € |
|
22.59 €*
|
Poodi 1a.ee |
Pahtel Saint-Gobain Weber VH, tasandav, valge v., 20 kgHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 37.8 € |
|
22.59 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-12 05:38
! Teata veast| Bränd | WEBER |
| Kategooria | Muud pahtlid |
| Toote tüüp | Pahtel |
| Kaubamärk | Weber |
| Kasutamine | Mõeldud niisketele ja kuivadele ruumidele, samuti välitöödeks. |
| Toote kaal koos pakendiga | 20 |
| Töötemperatuur | +30 |
| Värv | Valge |
| Kulu | u 1,2 kg/m²/1 mm |
| Segu tüüp | Tasandav |
| Aine / segu otstarve | Krohvimise välistöödele |
| Segu ja vee vahekord | 5,6...6,4 l / 20 kg |
| Kihi paksus | 1 |
| Segu koostis | Sideaine tsement, täiteaine lubjakivijahu tera suurusega < 0,3 mm |
| Päritoluriik | Soome |
| Vaata lisaks | |
















