Sülearvuti seljakott RivaCase Galapagos 15.6, khaki
Sülearvuti seljakott RivaCase Galapagos 15.6, khaki
NB BACKPACK GALAPAGOS 15.6"/7761 KHAKI RIVACASE 7761KHAKI | 4260403579893 |
|
73.14 €
|
Poodi elektrika.ee |
Rivacase seljakott 7761KHAKI, veekindel, 39.6 cm, 1 esikott, 1 õlavarre rihm, 79.. |
|
88.90 €
|
Poodi inserv.ee |
NB SELJAKOTT GALAPAGOS 15.6"/7761 KHAKI RIVACASETarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
97.28 €
|
Poodi bigbox.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-27 21:27
! Teata veast| Bränd | RIVACASE |
| Kategooria | Sülearvutikotid |
| Toote tüüp | Seljakott |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Sülearvuti tasku mõõdud 280x395x40mm |
| Materjal | Polüester |
| Suurus | 31 x 15 x 46 cm |
| Sobib seadmetele suurusega | 15.6 |
| Arvuti lahter | + |
| Veekindlus | + |
| Kaubamärk | Rivacase |
| Värv | Hall |
| Mudel | 15.6"/7761 |
| Pikkus | 31 |
| Kollektsioon | Galapagos |
| Laius | 15 |
| Kaal | 0.79 |
| Kõrgus | 46 |
| Vaata lisaks | |






































