Sony FW-85BZ40L
Sony FW-85BZ40L
Sony Digital Signage FW-85BZ40L FW85BZ40L Bravia Professional Displays (FW-85BZ4.. |
|
3707.65 €
|
Poodi enter24.eu |
SONY FW-85BZ40L Signaazidisplekt Digital signaazid plaat 2.16 m (85) LCD Wi-Fi 6.. |
|
3794.60 €
|
Poodi smartech.ee |
Monitor Sony FW-85BZ40L, VA, 60 Hz, 4K UHD, 85"Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 4490 € |
|
4290.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Monitor Sony FW-85BZ40L, VA, 60 Hz, 4K UHD, 85"Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 4490 € |
|
4290.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 20:57
! Teata veast| Bränd | SONY |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | UHD/QNED/QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| WiFi Direct liides | + |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | Sony |
| Sügavus | 7.1 |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 44.5 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| VESA standard | 400 x 400 |
| Taustvalgus | + |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | FW-85BZ40L |
| Seeria | Bravia |
| Laius | 189.9 |
| Päritoluriik | Jaapan |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | RS-232C |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 151 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 76-85" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Aastane energiatarve | 373 |
| Kõrgus | 108.9 |
| Ekraani diagonaal | 85 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| Sisemälu, GB | 32 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Vaata lisaks | |






















