Sencor SLE 65US850TCSB
Sencor SLE 65US850TCSB
Televiisor Sencor SLE 65US850TCSB, 65 ", 4K UHDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 819 € |
|
769.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Televiisor Sencor SLE 65US850TCSB, 65 ", 4K UHDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 819 € |
|
769.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Telewizor Sencor SLE 65US850TCSB LED 65'' 4K Ultra HD WebOS | 35059192 | 8590669.. |
|
780.53 €
|
Poodi enter24.eu |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 09:05
! Teata veast| Bränd | SENCOR |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Sencor |
| Sügavus | 7.9 |
| Pinge | 100 |
| Helisüsteem | Dolby Digital Plus |
| Heli võimsus | 16 |
| Värv | Must |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 300 x 200 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | SLE 65US850TCSB |
| Seeria | - |
| Laius | 144.6 |
| Kaal | 17.2 |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.4 |
| Muud liidesed | CI+ |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 109 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 56-65" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Kõrgus | 83.1 |
| Ekraani diagonaal | 65 |
| Installitud operatsioonisüsteem | webOS |
| Sügavus alusega | 27 |
| Kõrgus alusega | 89.8 |
| Sisemälu, GB | 8 |
| Pildi täiustussüsteemid | HDR10 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-C |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Protsessori mudel | ARM Quad Core CA75/CA55 |
| Vaata lisaks | |

















